TV Tamir Servisi ile konusunda uzman yetkili bir kadro ile hizmet vermekteyiz. Her marka ve model televizyonun arıza tamiri için gerekli tüm donanıma sahip cihazlarımız ile müşterilerimizin her türlü talebine en kısa sürede cevap vermekteyiz. Üstün hizmetimiz kapsamında sorun çıkarmayan kalıcı çözümleri en uygun bütçelerle sunmaktayız. Profesyonel TV tamir servisi ekibimiz ile günün her saati müşterilerimize hızlı çözümler üretmekteyiz. Üstelik en eski modellerden en yeni teknolojik donanıma sahip her türlü TV modeline çözüm için doğru adrestesiniz. Evlerin, ofislerin, kafelerin ve onlarca farklı mekanın en önemli cihazı olan televizyonlara garantimiz kapsamında servis sunmaktayız.

TV tamir servisi hizmetimiz kapsamında cihazlarınıza sunduğumuz her türlü yedek parçanın orijinal olduğundan emin olabilirsiniz. Firmamızın politikaları kapsamında her zaman en kaliteli orijinal ürünler kullanmaktayız. Yedek parçaya ihtiyaç duyan televizyonlarınız için hızlı yedek parça tedariği de gerçekleştirmekteyiz. Böylelikle, müşterilerimizi mağdur etmemekteyiz. Uygun fiyatlar ile sunduğumuz VIP kategorisindeki tamir servisi ile müşterilerimizin %100 memnuniyetini almaktayız. Onlarca çalışma kapsamındaki servis, montaj ve bakım hizmetlerimize göz atabilirsiniz. Televizyon tamiri ve onarımı alanlarında servise ihtiyacınız olması durumunda hemen bizimle iletişime geçin. İstanbul genelinde en yeni donanıma sahip araçlarımız ve konusunda uzman ekibimiz ile kısa sürede probleminizi çözebilmekteyiz.

İstanbul Genelinin Yetkili TV Tamir Servisi

 

Hızlı gelişen ve değişen teknoloji dünyasında, televizyonlar da nasibi almakta ve aynı ölçüde teknolojik donanımları değişmektedir. Her bir teknoloji arızası ustalık isteyen bir iştir. Konusunda uzmanlığı ya da servis yetki belgesine sahip olmayan hiçbir personele cihazınızı emanet etmeyin. Televizyonlar uzun ömürlüdür ve kaliteli bir televizyon senelerce evlerin baş köşelerini süslemektedir. Yetkisiz tamir servisleri yüzünden ek maliyetleri yüklenmek zorunda kalabileceğiniz gibi, yeni bir cihaz bir alabilirsiniz. Bu sebeple yetkili bir servis kanalıyla hizmet almalısınız. Firmamız her türlü yetki ve belgelere sahip olup, ekibini düzenli eğitimler ile geliştirmektedir.

Arızanın İhtiyacına Yönelik Çözümler

TV tamir servisi kapsamında önemli olan arızanın ihtiyacı olan çözümleri üretmektir. Her arızaya aynı çözümler çözüm olmamak ile birlikte cihazların model ve markaları bile tamir şeklini değiştirebilmektedir. Merdiven altı servis hizmetlerinde istediğiniz çözümü bulamayacağınız gibi, birden çok tamir hizmetine başvurmak zorunda kalabilmektesiniz.

Her türlü çözüm için doğru adrestesiniz. Hemen bizimle iletişime geçin ve gerekli tüm bilgilendirmeyi müşteri hizmetleri ekibimizden alın. Üstelik ihtiyaçlarınız doğrultusunda hızlı randevu kaydı oluşturabilirsiniz. Beş dakikalık kısa bir işlemin ardından ekibimiz çok kısa süre içerisinde kapınızda olacaktır.

Memnuniyet Yaratan Servis Hizmeti

 

TV tamir servisi kategorisindeki her bir hizmet firmamız bünyesinde VIP derecesinde sunulmaktadır. Müşterilerimizin bize olan güvenleri çok önemlidir. Tamir süreçlerinde müşterilerimizi bilgilendirmediğimiz ya da onların onayını almadığımız hiçbir işlemi yapmamaktayız. Hizmetimizde öncelikle sorunun kaynağı araştırır ardından tamir işlemine geçmekteyiz.

Her hizmetimiz firmamızın garantisi altında sunulmaktadır.  Uygun hizmet fiyatlandırmasının yanında ek maliyetlere olanak vermeyecek şekilde net çözümler üretmekteyiz. Konusunda uzman ekibimiz TV tamir servisi alanında size hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır. Üst düzey teknolojik alt yapıya sahip cihazlarımızla gerçekleştirdiğimiz tamiratlarımız da televizyonlarınıza zarar vermeden gerekli tüm işlemler yapıldığı gibi TV montajı ya da bakımında da bizimle iletişime geçebilmektesiniz.

En uygun çözümleri bizimle bulmanız çok kolay.  Aldığınız hizmete yönelik bir sorunla karşılaştığınızda geri dönüş alabileceğiniz bir yetkili bulmakta mı zorlanıyorsunuz? Artık bunlar geride kaldı. Doğru yerdesiniz, hizmet kalitesiyle her zaman kendinden emin olan firmamıza ulaşabilmektesiniz.

WhatsApp (0216) 374 07 07