pendik uydu servisi dijitaluydu.org

Pendik uydu servisi

pendik uydu servisi televizyon tamircisi olarak işlerinizi deneyimli & profesyonel ekiplerimiz tarafından garantili olarak yapılmaktadır.

pendik uydu servisi, pendik uydu montajı,pendik tv tamiri,pendik merkezi uydu sistemi,pendik uydu anten,pendik çanak anten,pendik tv servisi, pendik televizyon servisi

pendik uydu anten servisi

pendik uydu servisi Uydu Servisi olarak pendik uydu servisi ve çevresine uydu anten servisi hizmeti vermekteyiz.

Pendik uydu servisi, uydu montajı, uydu tamiri, Pendik uydu anten tv tamircisi, Pendik tv tamiri, Pendik uydu anten, çanak anten, Pendik Uyducu, Pendik güvenlik kamera servisi, Pendik merkezi uydu sistemi, gibi pek çok alanda müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

pendik telefon hemen ara dijitaluydu.org

0216 374 07 07

0538 231 53 66

Pendik uydu anten servisi

Pendik te uydu anten tv servisi hizmeti vermekteyiz. Pendik uydu servisi, çanak anten kurulumu, çanak anten tamiri verdiğimiz hizmetler arasındadır.

Çanak anten sinyal yönü bulma, çanak yönü ayarlama gibi sorunlarınızda her zaman yardımcı oluyoruz. Pendik merkezi uydu sistemi, uydu alıcıları, çanak anten satış, kurulumu, montajı, bakım, uydu arıza, tamir ve ayar hizmetlerini nerede olursanız olun hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Pendik Uyducu Servisi

Pendik te Uydu Anten Kurulumu Yaparken, kurulumu ya da tamiri yapan kişi işinin ehli olmalıdır ki daha sonra hemen bir arazı yaşanmasın. Kullanılan malzemelerin kalitesi de bir o kadar önemlidir. Böylelikle uydu sisteminizden alacağınız sinyal ve performans çok daha kaliteli ve iyi olacaktır.

Uydu servisi, uydu ayarı için istanbul anadolu yakasındaki semtlere haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Uydu tamircisi, tv montajı merkezi sistem kurulumu, usta belgeli personeller, tüm işlemler kroşelidir. Tüm işçilik garantilidir. Tüm ürünler orijinaldır. merkezi sistem kurulumu, çanak söküm takım işlemi, uydu arıza servisleri.

PENDİK ÇANAK ANTEN MONTAJI

Uydu ve anten ayarları, yağmur, fırtına ve rüzgar gibi hava koşullarından dolayı hasar görebilir. İşinde uzman çalışanlarımız Pendik te uydu çanak anteninizi en uygun şekilde ayarlarını yapıp tekrar kullanılır hale getirir. Aynı şekilde yeni çanak anten uydu kurulumunuzu da yer tespiti sonrasında incelikle sorunsuz gerçekleştiririz.

Uydu anten kurulumu, Uydu anten ayarı, sinyal yükseltme ayarı, kablo değişimi, arıza bulma gibi hizmetler Pendik Uydu Anten Servisi olarak verdiğimiz başlıca hizmetlerdir.

Pendik te en uygun fiyatlarla çanak anten, uydu kurulumunu, satışını İstanbul Dijitaluydu servislerinde gerçekleştiriyoruz.

pendik size en yakın tv tamircisi

pendik Markası ne olursa olsun bireysel veya merkezi uydu sistemi alıcıları, çanak anten satış, montajı, kurulumu, bakım, arıza, tamir ve ayar hizmetini sunuyoruz. Çanak anten kurulumu keşif yapıldıktan sonra uygun iyi bir yer tespiti sonrasında montaj işlemi sağlıklı bir şekilde yapılması gereken önemli bir işlemdir. Bu konuda yeterli bilgi ve eğitimi almamış kişilerin yapacağı anten montajı yağmur, fırtına, rüzgar, dolu gibi hava şartlarından etkilenip

pendik uyducu

pendik’da Uydu Anten Kurulumu Yaparken kullandığınız malzeme ve ürünlerinin kalitesi kadar, kurulumu ve ayarı yapacak kişinin de büyük önemi vardır. Satın almış olduğunuz çanak anten ürün ve malzeme kalitesi ne kadar performanslı ve iyi olursa olsun, kurulumu yapacak kişi teknik donanımı ve konusunda yeterli tecrübeye sahip olmaması durumunda sisteminizden alacağınız sinyal ve performans çok aşağı da kalmasına sebep olacaktır.

Küçük bir örnek de vermek gerekir ise lnb ayarı yaparken 1 veya 2 mm hata yapılırsa çanak anten sinyal performansı %15 yada 20 oranında bir kayıp oluşacaktır.

pendik Çanak Anten Montajı

Uydu anten kurulumu, Uydu anten sökümü, Uydu anten ayarı, sinyal yükseltme ayarı, kablo değişimi, 2’li, 4’lü, 8’li Lnb kurulumu ve arıza bulma gibi hizmetler Uydu Anten Servisi olarak verdiğimiz başlıca hizmetlerdir.

Uydu Anten kurulum hizmeti tarafımızca itina ile yapılmaktadır. Mevcut Anteniniz var ise Anten kurulumu için bizi arayın Teknik ekibimizi size yönlendirelim kurulumunuz gerçekleştirilsin. Anteniniz yok ise bizden satın alabilirsiniz.

Pendik merkezi uydu Pendik çanak yön ayarı AYARLAMA

Pendik uydu tamircisi olarak uydu frekans ayarlama, bulma, uydu sinyal ayarlama gibi durumlarda teknik servis ekibimiz yanında.

Pendik Uydu Anten sistemleri kurulumu, uydu anteni ayarlama, uydu yönü ayarlama, uydu sinyal bulma, uydu anten bağlantısı, uydu anteni yön bulma sorunlarınızda bize ulaşın. Eviniz ya da iş yerinizdeki tüm uydu çanak anten ürünleri için montaj, tamir, ayar ve teknik servis destek hizmeti alabilirsiniz.

Çanaklı - Çanaksız Dahili Wi-Fi Full Hd Uydu Alıcı

Çanaklı – Çanaksız Dahili Wi-Fi Full Hd Uydu Alıcı

 • Çanaklı Çanaksız Kullanabilme Özelliği
 • Yeni Nesil Extra Tuşlu Cihaz
 • Telefonlar İle Kumanda Edebilme Özelliği
 • Ücretsiz Free İP Sürekli
 • Extream Sayesinde Full İP Özelliği
 • Çift Usb Özelliği
 • Usb Sayesinde Video & Müzik Dinleme
 • DVB-S2 TONER Özellikli
 • 2 Yıl Garantili
 • 7 Günlük Proğram Bilgisine Bakabilme
 • Sinema / Dizi / Eğlence / Yaşam /extream Sporlar / Türkçe Belgeseller Dahil Hediye

Çanaksız uydu alıcısını Hemen satın al

IPTV özelliğine sahip cihazlar için herhangi bir kurulum işlemi gerekmez.

Bu uydualıcısında anten ya da uydu sinyaline gerek kalmaz.

Çanaksız antensiz uydu alıcısı kablolu veya kablosuz ağ ile pek çok içeriği izleme imkanı sunar.

Balkon, çatı gibi dış mekânlarda çanak anteni kuruluma gerek olmaması, müşteriler için avantaj sağlayan özelliklerinden biridir.

Modeller arasında çanaksız internetli uydu alıcısı çeşitleri mevcuttur.

Bunun yanı sıra internetsiz çanaksız uydu alıcısı çeşitleri de mevcuttur.

Bu cihazlar ulusal ve yerel kanalları kesinti yaşamadan yüksek kalitede izlemenizi sağlayabilir.

Full HD 4K özelliğine sahip olan uydu alıcıları, izlediğiniz içeriklerde her ayrıntıyı yakalamanıza imkânı sunar.

Canlı ve gerçek görüntü kalitesi ile seyir keyfini arttırabilir.

Çanaksız uydu alıcısı modelleri, minimal boyutları sayesinde alandan tasarruf imkanı sağlar.

Ürünler tak çalıştır özelliğine sahip cihazlardır.

Aynı zamanda kendiliğinden tarama yapabilme fonksiyonu ile kullanım kolaylığı sunar.

Çanaksız dijital uydu alıcısı modelleri ile dünya çapında yayın yapan her kanalı izleme fırsatınız olabilir.

Dizi, film, belgesel gibi birçok kategoriyi de yüksek görüntü kalitesiyle, kesintisiz izleyebilirsiniz.

Geniş bağlantı desteğine sahip, enerji tasarrufu sağlayan yeni nesil çanaksız uydu alıcısı modellerini websitemizden ’de araştırıp, size uygun olan ürünleri tercih edebilirsiniz

Hemen bizi arayın size Destek olalalim

Antensiz uydu alıcısı var mı?
Çanaksız uydu alıcı, uydu yayınlarını internet veya kablosuz bağlantı aracılığıyla alır ve televizyonunuza aktarır. Böylece herhangi bir çanak antene ihtiyaç duymadan uydu yayınlarını izleyebilirsiniz.
Çanak anten olmadan nasıl TV izlenir?
Uydusuz, çanaksız ulusal kanalları izlemek için bir platforma üye olabilirsiniz veya ücretsiz bir şekilde telefonunuzun yansıtma özelliği ile tv ye bağlanabilirsiniz. iptv olabilir, youtube üzerinde zaten birçok kanalın canlı yayını var, tivibu, türksat kablo vs. hepsi kabloyla ve antenle doğrudan bağlı.
Çanaksız Uydu ALICISI yorumları
ÇANAKSIZ UYDU ALICISI internetsiz
Çanaksız internetsiz UYDU ALICISI Fiyatları
ÇANAKSIZ UYDU anteni
Çanaksız uydu alıcısı Nedir
Kablosuz uydu anteni
Çanaksız uydu alıcısı internetsiz çalışır mı
Çanaksız uydu alıcısı tavsiye

Pendik uydu anten servisi

Pendik dijital anten kurulumu, en ucuz uydu, Her marka televizyon, uydu alıcısı, çanak anten kurulumu, ayarlama, arıza ve tamiri için uzman personel ve donanımlı araçlarla hizmetinizdeyiz

Bize ulaştıktan sonra size en yakın profesyonel ekibimiz 30 dakika içinde yanınızda olur. Pendik te bulunan eviniz ya da işyeriniz için Çanak Kurulumu, Uydu Montajı, Çanak Montajı, Lcd Ve Led Tv Tamiri ve montajında en uygun fiyatlar için hemen bize ulaşabilirsiniz.

pendik uydu servisi, pendik uyducu, pendik uydu kurulumu, pendik uydu tamircisi, pendik uydu anteni, pendik uydu anten ayarı, pendik TV servisi, pendik TV kurulumu, pendik TV tamircisi, pendik çanak anten kurulumu, pendik çanak anten ayarlama, pendik uydu sistemleri, pendik merkezi uydu sistemi

Pendik UYDU anten tv servisi

Pendik uydu servisi, Pendik kanal donma sorunu, Pendik uydu kurulumu, Pendik uydu montajı, Pendik televizyon tamircisi, Pendik televizyon servisi, Pendik televizyon kurulumu, Pendik çanak anten servisi, Pendik tv tamircisi, Pendik televizyon tamircisi, Pendik iptv kurulum, Pendik merkezi uydu sistemi, Pendik televizyon tamiri, Pendik uydu donma yapıyor, Pendik tv tamiri, Pendik lnb aşırı yükleme, Pendik sinyal yok, Pendik tv servisi, Pendik tv kurulumu, Pendik çanak anten, Pendik tv tamiri, Pendik uyducu, Pendik uydu anten, Pendik en yakın uyducu, Pendik televizyon tamiri, Pendik uydu anten servisi. Pendik Digiturk, D Smart, Lig Tv, Turksat Kurulum ve Ayarlama, Pendik Anten Kurulumu, Pendik Uydu Cihaz Tamiri, Pendik Uydu anten temini, Pendik Merkezi Sistem kurulumu, Pendik Türksat frekans ayarları, Pendik Çanaksız uydu alıcısı, Pendik çanak ayarlama.

Pendik MERKEZİ SİSTEM UYDU KURULUMU

Pendik Merkezi sistem kurulumu tek merkeze kurulan ve bütün dairelerin, iş yerlerinin tek merkezden yayın almasını sağlar. Merkezi sistem uydu kurulumu, arızası ve onarımı, merkezi uydu sistemi sinyal yok gibi sorunlarınızda hemen arayın destek olalım.

Türksat servisi Pendik

Türksat servisi Pendik, türksat anten ayarlama, türksat uydu çanak ayarı için hemen arayın. Pendik türksat uydu kurma, anten kurulumu türksat, yeni uydu kurulumu için bizi arayın aynı gün kurulumunu gerçekleştirelim.

Pendik Nextstar Servisi

Pendik te Next Nextstar markanın tüm ürünleri için; next nextstar full hd uydu alıcısı, nextstar uydu sistemleri ve kurulumu için bizi arayıp fiyatlarımızı öğrenebilir ihtiyacınız olan bilgiyi edinebilirsiniz. Pendik te İyi fiyat garantisi ile nextstar çanak anten kurulumunu, montajını, next star uydu alıcısı ayarlamalarını hemen yapıyoruz.

Dsmart Pendik Servisi

Pendik dsmart servisi, d’smart uydu alıcınız ya da uydunuz arızalandığında bozulduğunda bir daha çalışmayacak diye endişelenmeyin, hemen bizi arayın en iyi malzemelerle tamir edelim. Pendik d smart uydu çanak anten kurulumunda hemen yanınızdayız.

Pendik Digitürk Servisi

Pendik Digitürk servisi olarak, digitürk çanak yönü ayarlama, digitürk çanak anten kurulumu, digitürk çanak ayarlama, digitürk çanak yönü ayarlatmak için hemen arayın. DİGİTÜRK uydunuzda çıkan arızalarda, yön ayarlamalarında, deneyimli ustalarıyla sorununuza hemen çözüm bulur.

Pendik en yakın tv tamircisi

Pendik en yakın tv tamircisi, televizyon tamircisi, televizyon tamir servisi olarak televizyonunuzun markası fark etmeksizin servisini en kaliteli malzemeler ile yapıyoruz.

Pendik te her an her saat tv, televizyon servisi olarak tv kurulum, tv duvara montaj yaptırmak için bize anında ulaşabilirsiniz. Pendik te tv cihaz kurulumu, uydu alıcılı tv kurulumu için 7/24 mesaj bırakabilirsiniz.

pendik Uydu Kurulumu

 • pendik uydu anten servisi
 • pendik uydu kurulumu
 • pendik çanak anten montaj
 • pendik uydu servisi
 • pendik uyducu
 • pendik uydu montaj
 • pendik uydu arıza
 • pendik uydu montajı
 • pendik uyducular
 • pendik uyducu
 • Uydu servisi pendik
 • Çanak anten pendik
 • televizyon tamircis pendik
 • televizyon servisi pendik
 • pendik tv tamiri
 • pendik tv servisi
 • pendik merkezi uydu sistemi
 • pendik çanak anten
 • pendik uydu anten
 • pendik televizyon tamircisi
 • pendik televizyon servisi

Pendik Uydu Servisi HİZMET VERMEKTE OLDUĞUMUZ MAHALLELER :

 • Ahmetyesevi Mahallesi uydu servisi
 • Bahçelievler Mahallesi uydu servisi
 • Batı Mahallesi uydu servisi
 • Çamçeşme Mahallesi uydu servisi
 • Çamlık Mahallesi uydu servisi
 • Çınardere Mahallesi uydu servisi
 • Doğu Mahallesi uydu servisi
 • Dumlupınar Mahallesi uydu servisi
 • Ertuğrul Gazi Mahallesi uydu servisi
 • Esenler Mahallesi uydu servisi
 • Esenyalı Mahallesi uydu servisi
 • Fatih Mahallesi uydu servisi
 • Fevziçakmak Mahallesi uydu servisi
 • Güllübağlar Mahallesi uydu servisi
 • Harmandere Mahallesi uydu servisi
 • Kavakpınar Mahallesi uydu servisi
 • Kaynarca Mahallesi uydu servisi
 • Kurtköy Mahallesi uydu servisi
 • Orhangazi Mahallesi uydu servisi
 • Orta Mahallesi uydu servisi
 • Ramazanoğlu Mahallesi uydu servisi
 • Sanayi Mahallesi uydu servisi
 • Soğanlık Mahallesi uydu servisi
 • Sapanbağları Mahallesi uydu servisi
 • Sülüntepe Mahallesi uydu servisi
 • Şeyhli Mahallesi uydu servisi
 • Velibaba Mahallesi uydu servisi
 • Yayalar Mahallesi uydu servisi
 • Yenimahalle Mahallesi uydu servisi
 • Yenişehir Mahallesi uydu servisi
 • Yeşilbağlar Mahallesi uydu servisi

Pendik Uydu Servisi , Pendik ilçesi ve mahallelerine 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Pendik Bölgesindeki müşterilerimize alanında profesyonel ve uzman ekibimizle doğru ve hızlı hizmet vermektir.

Pendik TELEVİZYON TAMİR SERVİSİ

Pendik Televizyon Tamircisi

Pendik televizyon tamir servisi, Pendik televizyon tamircisi olarak televizyonunuza özel teknik servis olarak en hızlı ve kısa sürede hizmet veriyoruz. Tv arızalarında TV tamircisi Pendik tv tamir hizmetimiz uzman ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Uydu alıcısı ve uydu alıcıları ve markaları

Arçelik, Goldmaster, Next & Nextstar, Showmax, Digiline, TürksatAmstrad, Baff, Botech, Yumatu, Tekniksat, Starbox, Atlanta, Hiremco, Sunny, Jameson, Dreambox, Trident, Neta, Redline, Kawai.

HD TV televizyon markaları 

Samsung, LG, Philips, Seg, Sony, Beko, Vesnken, Sharp, Arçelik, Toshiba, Panasonic, Siemens, Telefunken, Regal, Jvc, Grundig, Yumatu, Axen, Finlux, Altus, Saba

TÜM HİZMETLERİMİZ

Uydu Servisi

Merkezi Uydu Sistemi

TV Tamir Servisi

Güvenlik Kamera Servisi

pendik, Dijitürk, Dsmart ve Kablolu tv Rus kanalları, Alman kanalları, Arap kanallarının ayarları, Lcd tv, led tv, Plazma tv montajı, tamiri, kurulumu, sökülmesi, uydu tamiri, kurulumu, montajı, ayarı ve her marka receiver tamiri yapılmaktadır.

Pendik Uydu Servisi, Pendik Çanak Anten Servisi, Pendik Uyducu, Pendik Uydu Tamircisi ve tüm hizmetlerimizi 7/24 vermekteyiz!

Pendik Uydu Servisi Hizmetlerimiz

 • Pendik Uydu Servisi
 • Pendik Uydu Arıza
 • Pendik Uydu Bakım ve Onarım
 • Pendik Uydu Cihazı Servisi
 • Pendik Uyducu
 • Pendik Uydu Tamircisi
 • Pendik Uydu Anten Servisi
 • Pendik LNB servisi
 • Pendik Uydu Anten Kurulumu
 • Pendik Uydu Cihazı Tamiri
 • Pendik Uydu Anten Servisi
 • Pendik Uydu Yön Bulma
 • Pendik Uydu Alıcı Servisi
 • Pendik Çanaksız Uydu Servisi
 • Pendik Uydu Cihazı Kanal Yükleme
 • Pendik Uydu Cihazı Forma Atma
 • Pendik Uydu Cihazı Kanal Güncelleme

ve çok daha fazla hizmeti garantili ve faturalı olarak 7 gün 24 saat kesintisiz olarak vermekteyiz.

Uydu Cihazı Güncelleme Nasıl Yapılır?

Uydu cihazı veya kendinden uydulu televizyonlar içerisinde TKGS bulunmaktadır. TKGS açılımı, TÜRKSAT Kolay Güncelleme Servisi anlamına gelmektedir. Bu servisi kullanabilmeniz için öncelikle bulunduğunuz binadaki sistemin merkezi mi yoksa bireysel yani tek size mi ait olup olmadığının bilinmesi gerekmektedir.

Bireysel antene sahipseniz ayarlardan “ tek anten “ kısmını seçmelisin. Eğer merkezi sisteme sahipseniz “çoklu kullanımı “ seçip Anten 1 TÜRKSAT Aparat TKGS otomatik konum da bırakarak kanallarınızı kolay bir şekilde güncelleyebilirsiniz.

Kanal bulma ve güncelleme adımını yaptıktan sonra kanal taşımak veya silmek için TKG konumunu “ kullanıcı “ konumuna getirmelisiniz. Bu sayede kanallarınız siz güncelleyene kadar herhangi bir değişikliğe uğramayacaktır.

 Uydu Kanal Yüklemesi Nasıl Yapılır? – Pendik Uydu Servisi

Kanal yüklemesi yapmak için öncelikle fabrika ayarlarına dönmeniz gerekmektedir. Tanımlı kanal listeniz varsa tanımlı kanal listesiniz sildikten sonra anten ayarlarına gelmelisiniz. Anten ayarlarında kullandığınız uydu kadar seçim yapmalısınız.

Tek uydu kullanıyorsanız tek iki uydu kullanıyorsanız birincil uyduyu TÜRKSAT ikincil uyduyu ise HOTBIRT yapmalısınız. Bu adımdan sonra antenleri ara butonuna basarak istenilen uyduların yüklemesini başarılı bir şekilde yapmış olacaksınız.

Yükleme işlemi bittikten sonra ise kaydet seçeneğine basarak kanallarınızı başarılı bir şekilde kaydetmiş olacaksınız. Sıralaması karışık çıkan kanallarınızı yukarıda bahsettiğimiz adımları uygulayarak istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Pendik Çanak Anten Servisi

Pendik çanak anten servisine mi ihtiyacınız var? O zaman doğru yerdesiniz! Usta Uydu Servisi olarak alanında uzman ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile çanak anten arızaçanak anten bakımçanak anten tamiriprofesyonel çanak anten servisiçanak anten kurulumçanak anten montajı ve benzeri teknik arızalarınızda oluşabilecek tüm hizmetleri 7 gün 24 saat kesintisiz olarak vermekteyiz.

15 yılı aşkın bir süredir İstanbul’un tüm semt ve mahallelerine hizmet vermekte olan Pendik Uydu Servisi, çanak anteninizde oluşan tüm arızalarınıza karşı size Pendik en yakın çanak anten servisi saha çalışanlarımızı yönlendirerek çanak anten arızanızın çok hızlı bir şekilde giderilmesini sağlamaktayız.

DİKKAT!

Değerli müşterilerimiz, belgesi eksik olan servis çağırdığınızda oluşabilecek herhangi bir iş kazası vs. meydana geldiğinde sizlerin de sorumlu tutulabileceğini unutmayınız. İşinizi profesyonel ekiplere bırakmak en doğrusu olacaktır.

Pendik Çanak Anten Servisi Hizmetlerimiz

 • Pendik Çanak Anten Servisi
 • Pendik Çanak Anten Arıza
 • Pendik Çanak Anten Bakım ve Onarım
 • Pendik Çanak Anten Yön Bulma
 • Pendik Çanak Anten Kurulum
 • Pendik Çanak Anten Montajı
 • Pendik Çanak Anten Ayarlama
 • Pendik Çanak Anten Tamircisi
 • Pendik Delikli Çanak Anten Servisi
 • Pendik Parabolik Çanak Anten Servisi
 • Pendik Offset Çanak Anten Servisi
 • Pendik Flat Çanak Anten Servisi
 • Pendik Multifocus Çanak Anten Servisi
 • Pendik Yeni Nesil Çanak Anten Servisi

ve çok daha fazla çanak anten servisini garantili ve faturalı olarak 7 gün 24 saat vermekteyiz.

Pendik Çanak Anten Servisi

Tam donanımlı araçlarımızla size Pendik en yakın çanak anten tamircisi saha çalışanlarımız olduğunu belirtir, firmamız bünyesinde çalışan tüm çalışanlarımızın iş uzmanlığı ve iş güvenliği sertifikalarının tam olduğunu beyan ederiz.

Çanak Anten Nedir?

Çanak anten, uydu sinyallerini almak ve göndermek için kullanılmaktadır. Sinyaller LNB’ye yansıtılıp görüntünün yakalanmasını sağlamaktadır. Çanak anten kullanım amacına göre farklı özellikler ve ebatlarda üretilmektedir. Çanak antenlerPARABOLİK Çanak AntenOFFSET Çanak AntenFLAT Çanak Anten ve MULTIFOCUS Çanak Anten başlıklarıyla listelenmektedir.

Çanak Anten Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

 1. PARABOLİK Çanak Anten

  Bu tip antenler geniş açılı antenlerdir. Diğer anten türlerine göre daha fazla bombelidir. Gökyüzüne daha geniş açıyla bakan bu anten türünde uydudan gelen sinyallerin en yüksek verimlilikle yakalanması amaçlanmaktadır.

 2. OFFSET Çanak Anten

  Ülkemizde en yaygın olarak kullanılan anten çeşitlerinin başında gelen bu anten türü elips şeklinde tasarlanmıştır. PARABOLİK antene göre daha verimli bir anten türüdür.

 3. FLAT Çanak Anten

  Düz anten çeşidi olan bu anten türü genellikle kare şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Boyut olarak diğer antenlere göre daha küçük bir yapıya sahiptir.

 4. MULTIFOCUS Çanak Anten

  Çoklu odaklanmaya sahip anten türüdür. Birden fazla LNB montajı kapasitesine sahiptir, bu sayede birden fazla uydu sinyali yakalamaktadır. Yukarıdaki yazımızda da bahsettiğimiz çoklu anten kullanıcıları bu kategoride yer almaktadır. Bu anten türleri farklı odak noktalarından sinyal alabilmektedirler.

 5. Pendik Uydu Servisi Alanında Uzman Ekibimiz ile 45 Dk Uydu Servisi Hizmeti Vermekteyiz
  Elektronik Tamir Dükkanı · Üçevler · 24 saat açık

Bögeler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp (0216) 374 07 07