Pendik Güvenlik Kamera Servisi

pendik güvenlik kamera servisi

Pendik güvenlik kamera servisi, Kurulum & Teknik Servis

 HEMEN ARA

0216 374 07 07

0216 506 20 53

0538 231 53 66

Pendik Güvenlik Kamera Servisi Kurulum & Teknik Servis

Pendik Güvenlik kamera sistemleri kurulumu, CCTV kamera montaj ve bakım onarım servisi hizmetleri olarak evlerde ve işyerlerinizde gerekli olan Kamera ve güvenlik sistemleri branşı başta olmak üzere, her nevi kamera sistemleri, server destek hizmetleri, Gizli kamera sistemleri, DVR kayıt cihazları, Monitör sistemleri, Televizyon, uydu ve çanak anten sistemleri, projeksiyon ve görüntü sistemleri satış, bayi, servis, montaj ve kamera sistemleri tamircisi aradığınızda Servis 34 Grup Teknik servis hizmetleri, siz değerli müşterilerine en hızlı sürede, eğitimli personeli ile kaliteli ve garantili servis hizmeti vermek üzere hizmetinize hazırdır. Pendik kamera montaj ve kurulum servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.

 


Pendik güvenlik kamera servisi, görüntü ve kamera sistemleri servisi

CCTV Güvenlik sistem kameraları
Gizli kamera sistemleri kurulum ve uygulamaları
Gece görüş kameraları
Paket kamera sistemleri
iç Mekan ve dış mekan kameraları
Araç kamera sistemleri (Minibüs, midibüs, Otobüs, TIR yada özel araç) kamera sistemleri
Kablolu yada kamera görüntü sistemleri ile, kablosuz wireless kamera sistemleri satış, projelendirme, montaj, kurulum ve satış sonrası teknik servis hizmetleri vermekteyiz.

Pendik güvenlik kamera servisi kamera güvenlik sistemleri satış ve servis hizmetleri

Network bilişim sistemleri kurulum ve teknik servisi
Çanak anten, uydu sistemleri satış, tamir, montaj servisi hizmetleri
Televizyon, projeksiyon cihazları ve görüntü sistemleri kurulum tamir ve onarımı
Telefon santrali kurulumu, projelendirme, satış, teknik servis hizmetleri
Tecrübeli ve uzman kadrolarımız tarafından hızlı, kaliteli ve garantili olarak yapılmaktadır.

Pendik bölgesinde hizmet veren Kamera servisimizin konuları arasında kablolu / kablosuz network sistemi kurulumu
Wireless (kablosuz) sistem modem ve kamera sistemi kurulumu
Gprs ve mobil sistem telekomünikasyon sistemleri kurulumu
DVR kayıt sistemi kurulum, arıza bakım hizmetleri
Kamera sistemi ve HDD cihazı port yönlendirmeleri, Cctv kablolama, Bnc power jack montajı
Özel ve Kamu şirketlerine Server sistemleri kurulumu ve it desteği, PC arıza bakımı, Kurumsal İt Destek / Bilişim sistemleri, Network ağ sistemleri destek hizmetleri vermekteyiz.

Kamera sistemi çalışmıyor,
HDD (kamera kayıt cihazı) çalışmıyor,
Kamera kayıt cihazı ses yapıyor,
Kamera kayıt cihazı kayıt yapmıyor,
Kameralar bilgisayardan/Tv’den/Mobil telefondan görüntü vermiyor,

Gece görüş kamerası göstermiyor,
ip kamera görüntü aktarmıyor,
Wireless (kablosuz) kamera çalışmıyor, kamera ayarları bozuk, gibi şikayetlerle servisimizi arayabilmektedir.
IP, AHD ve CCTV olmak üzere üç sistem olarak kurulumu yapılmaktadır.

Yüksek çözünürlükte görüntü kalitesi

IP kamera sistemlerinde 1.3 MP, 2.0 MP, 3.0 MP ve 5.0 MP görüntü kalitesine kadar ulaşan kameralar üretilmektedir.

Analog CCTV sistemde ise 420 TVL 480 TVL 540 TVL 600 TVL 700 TVL 800 TVL ve 1000 TVL çözünürlükte kameralarda üretilmeye başlanmıştır.

AHD Analog HD (HDCVI) Kamera sisteminde analog alt yapı ile IP kamera çözünürlüğünde görüntü alınabilmektedir. 1,3 MP ve 2,0 MP çözünürlükleri bulunmaktadır.

Yüksek çözünürlükte görüntü kalitesi ihtiyaç duyulan, fakat alt yapısı coax kablo ile yapılmış yerlerde uygun fiyatı ve kalitesiyle tercih edilmektedir.

Pendik güvenlik kamera servisi IP kamera sistemi

IP kamera sisteminde depolama NVR cihazları ya da yazılım ile CCTV sisteminde DVR cihazları ile yapılır.

IP kamera sisteminde, çözünürlük ve görüntü kalitesi yüksek seviyede olduğundan depolamada kullanılacak harddisk kamera kalitesine bağlı olarak analog sistemdeki kapasitenin 8 katına çıkabilmektedir.

Elektronik ve Güvenlik Sistemleri olarak müşterilerimizin güvenliğini en üst düzeyde sağlamak için profesyonel ekibimizle 7/24 çalışıyoruz.
Siz değerli müşterilerimizin ev güvenliği, iş yeri güvenliği, depo güvenliği , araç kamerası sistemleriyle ilgili projelerinizi

sizin için en kaliteli ve uygun olan güvenlik kamerasının tedarik, montaj ve devreye alma aşamalarını hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor projenizi sizinle birlikte hayata geçiriyoruz.

Pendik güvenlik kamera servisi teknik hizmetler

Teknik hizmetler olarak güvenlik kamerası sektörünün önde gelen markalarıyla olan iş ortaklığımız sayesinde sizlere en kaliteli ürünü en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Dome güvenlik kameraları, IR güvenlik kameraları, IP kameralar, gece görüş özelliğine sahip optik kameralar, araç içi kamera sistemleri ve kamera kayıt cihazlarıyla siz değerli müşterilerimizin her türlü ihtiyacını karşılıyoruz. Kamera güvenlik servisi olarak;istanbul çevresinde farklı ilçelerdeki şubelerimizde marka-model gözetmeksizin güvenlik kamera ve alarmlarınızın tamir,bakım,yazılım,onarım işleriyle beraber yedek parça sarf malzemelerinizdeki sorunlarınızda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Unutmayın, güvenliğiniz ihmale gelmez.

Pendik güvenlik kamera servisi Kamera Sistemleri hakkında bilgi

IP kamera sisteminde, çözünürlük ve görüntü kalitesi yüksek seviyede olduğundan depolamada kullanılacak harddisk kamera kalitesine bağlı olarak analog sistemdeki kapasitenin 8 katına çıkabilmektedir.

Alarm Sistemleri, CCTV, CCTV Kameralar, Dome Kamera Kurulum, Güvenlik Sistemleri, IP Kamera, IP Kameralar, IP Kamera Sistemleri, Kablosuz Kamera Sistemleri, Kamera Güvenlik Sistemleri Şirketleri, Kamera Sistemi Nasıl Kurulur, Kamera Sistemi Telefondan İzleme, Kamera Sistemleri, Kamera Sistemleri Fiyatları, İstanbul Kapalı Devre Kamera Sistemi, Kamera tamircisi, kameracı

Pendik güvenlik kamera servisi Alarm Sistemleri

Pendik güvenlik kamera servisi Pendik CCTV, Pendik CCTV kameralar, Pendik dome kamera kurulum, Pendik güvenlik sistemleri, Pendik IP kamera, Pendik  IP kameralar, Pendik  IP kamera sistemleri, Pendik kablosuz kamera sistemleri, Pendik kamera güvenlik sistemleri şirketleri, Pendik kamera sistemi nasıl kurulur, Pendik kamera sistemi telefondan İzleme, Pendik kamera sistemleri, Pendik kamera sistemleri fiyatları, Pendik kamera sistemleri hakkında bilgi, istanbul pendik kapalı devre kamera sistemi, Pendik kamera tamircisi, Pendik güvenlik kamera tamircisi

Güvenlik kamera sistemleri fiyat listesi, güvenlik kamera sistemleri hakkında bilgi, ev içi kamera sistemleri fiyatları, eve kamera sistemi kurmak istiyorum, hazır kamera sistemleri, 1 kamera sistemi, güvenlik kamera fiyatları teknosa, güvenlik kamerası marka tavsiye, sahibinden hazır kamera sistemleri, ev içi kamera sistemleri fiyatları, ev kamera sistemleri kablosuz, eve kamera sistemi kurma maliyeti, güvenlik kamera sistemleri fiyat listesi, ev kamera sistemleri cepten izleme, ev kamera sistemleri istanbul, ev kamera sistemi telefondan izleme, ev kamera sistemi yorumları

Pendik, güvenlik, kamera,  kurulumu, montajı, kamera, montajı, kamera kurulumu, tamiri, merkezi, güvenlik, sistemi, kurulumu kamera, servis, tamiri, kamera arıza, servisi, bireysel güvenlik kamera, güvenlik kamera pendik, montajı, kurulumu.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

BögelerMahalleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp ( 0216 ) 374 07 07